Jandarma Genel Komutanlığı’na keskin nişancılara gece şartlarında yüksek hassasiyet ve isabetli atış yapmasına imkan veren 3E EOS tarafından üretilen PARS 675 Tak-Sök Termal Dürbün teslimatı yapıldı.

Savunma Sanayi Başkanlığı’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,“Savunma sanayii üretimlerine devam ediyor…Keskin nişancılarımızın gece şartlarında yüksek hassasiyetli ve isabetli atış yapmaları için 3E EOS tarafından yerli imkanlarla üretilen PARSA 675 Tak-Sök Termal Silah Dürbünlerinin yenileri JGK’ya teslim edildi.” denildi.

PARS, en zorlu ortamlarda yüksek çözünürlüklü, kompakt, hafif ve sağlam bir termal silah dürbünüdür. PARS 675, hem bağımsız bir termal silah dürbünü olarak hem de tak-sök termal silah dürbünü olarak kullanılabilir.

PARS’ın sahada daha fazla kabiliyet sağlayan gelişmiş özellikleri vardır ve bunlardan biri de IOS ve Android dahil harici aygıtlara gerçek zamanlı video görüntüsünü aktarabilen bütünleşik bir kablosuz video arayüzüdür. PARS, gelişmiş görüntü işleme özelliğiyle üstün hassasiyet ve net görüntü sağlar.

Kaynak: SSB, 3E EOS,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here