Türk Savunma Sanayiinin önde gelen firmalarından OTOKAR 5-10 Nisan tarihleri arasında Şili’nin başkenti Santiago’da düzenlenecek olan Güney Amerika’nın önemli savunma ve güvenlik fuarı FIDAE 2022’ye katılacak.Fuar süresince Otokar, zırhlı araçlardaki geniş ürün gamının yanı sıra kara sistemlerindeki üstün kabiliyetlerini tanıtacak.

Şili’nin başkenti Santiago’da düzenlenecek olan Güney Amerika bölgesinin en büyük savunma ve güvenlik fuarı FIDAE 2022’ye katılıyor.

Altı gün sürecek olan fuar süresince Otokar, dünyaca ünlü zırhlı araçlardan oluşan geniş ürün gamının yanı sıra kara sistemlerindeki üstün kabiliyetlerini tanıtacak.

Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, Otokar araçlarının halihazırda Güney Amerika’da da kullanıldığını söyledi. Görgüç, Güney Amerika Otokar’ın önemli pazarları arasında yer alıyor. Otokar olarak bölgedeki ihracat fırsatlarını yakından takip ediyor, yeni iş birlikleri geliştirmeyi amaçlıyoruz. Savunma sanayii alanındaki 35 yıllık tecrübemiz ile global pazarlarda ürün, Ar-Ge, teknoloji transferi kabiliyetlerimizle ülke ihracatına olan katkımızı sürdürmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here