İki yılda bir düzenlenen Uluslararası Savunma ve Güvenlik Donanımı (DSEI 2019) fuarı, ExCeL London fuar merkezinde kapılarını bugün ziyaretçilere açıyor.Türkiye’nin, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) öncülüğünde milli katılım sağlanacak fuarda, 42 Türk firması kabiliyet ve ürünlerini sergileyecek.

Dünyanın en büyük kara, deniz, hava ve güvenlik fuarı olarak gösterilen DESI 2019, 10-13 Eylül 2019 tarihleri ​​arasında ziyaret edilebilecek.Bu yıl fuara 50’den fazla ülkeden, 1.600’ün üzerinde uluslararası firma ve 35 binden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Fuarda Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir başkanlığındaki Türk heyeti de yabancı ülke heyetleri ile resmi görüşmelerde bulunacak.Türk savunma ve havacılık sanayisi firmalarının zıhlı araç platformları, insanlı, insansız çeşitli kara ve hava araçları, deniz sistemleri, silah sistemleri, elektronik sistemler, mühimmatlar, simülatörler, askeri tekstil ürünleri, lojistik destek ürünlerinin tanıtım ve sunumları yapılacak.

DSEI 2019’da, Ortadoğu, Afrika, Asya ve Güney Amerika ülkeleri başta olmak üzere bütün dünyadan katılımcılara yönelik olarak, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) liderliğinde Türk savunma sanayii firmalarınca üretilen savunma sanayii ürünleri ve hizmetlerinin tanıtım, pazarlama ve satışı gerçekleştirilecek.

Kaynak: DSEİ, Ajanslar, MSB,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here